U FI 3S TGTH TS

HR6290

NOT SPORTS SPECIFIC

Original price was: €80.00.Current price is: €56.00.

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 59%  / Pambuk:  41%

Ky kostum sportiv adidas i juniorëve ju mban rehat gjatë çdo aktiviteti. Xhaketa dhe pantallonat kanë një përshtatje të lirë për t’ju lejuar të lëvizni lirshëm. Modelet klasike 3-Stripes shkojnë në një vijë diagonale për një pamje tërheqëse.

Një minimum prej 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme.