U FI 3S TGTH TS

IS4407

NOT SPORTS SPECIFIC

80.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 59%  / Pambuk:  41%

Ky kostum sportiv adidas i juniorëve ju mban rehat gjatë çdo aktiviteti. Xhaketa dhe pantallonat kanë një përshtatje të lirë për t’ju lejuar të lëvizni lirshëm. Modelet klasike 3-Stripes shkojnë në një vijë diagonale për një pamje tërheqëse.

Një minimum prej 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme.