TRACK PANT

IB8622

ORIGINALS

32.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 100%

Dilni me stil me këto pantallona adidas për juniore që shfaqin një printim monogrami tonal. Pëlhura e butë triko dhe beli i rregullueshëm me kordon sigurojnë që atmosfera të mbetet e relaksuar dhe të qëndroni rehat. Ata janë mjaft të gjithanshëm për të shkuar nga shkolla në takime me miqtë dhe çdo gjë tjetër në mes.

I bërë me materiale 100% të ricikluara, ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet tona për të ndihmuar në përfundimin e mbetjeve plastike.