TEE DRESS

HC7059

ORIGINALS

55.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar 97% / Material elastik 3%

Ngjyrat e freskëta shkojnë shumë – me pamjen dhe disponimin tuaj. Vendosni atmosferën në këtë fustan adidas. Duhen vetëm disa sekonda për t’u veshur, disa të tjera për të veshur disa atlete dhe pastaj ju jeni gati për të shkuar. Poliesteri i butë dhe ndërtimi ultra i butë triko sigurojnë rehati gjatë gjithë ditës.