INF DY MM JOG B

GT9476

TRAINING

35.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk 60% /Poliester i ricikluar 30%  /Pambuk të ricikluar  10%

Visheni vogëlushen tuaj në stilin sportiv të fëmijëve të mëdhenj. Trenerka në këtë set adidas për të vegjlit ka rënë mbi supe dhe ka një jakë bombarduese. Pantallonat e holla kanë një pjerrësi të ulët dhe shkrepin 3-shirita poshtë këmbëve. Një grafikë tërheqëse, e madhe e Mickey Mouse e Disney në anën e pasme shton një tërheqje miqësore për fëmijët.