D SHORT PUFFER

GU1770

ORIGINALS

77.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar 100%

Stili nuk është diçka që e vendosni në pauzë vetëm sepse jashtë është ftohtë. Mblidheni këtë xhaketë adidas puffer dhe arrini në atë datë mëngjesi të fundjavës, duke u dukur mbreslënës. Ka një jakë të lartë që ju mund t’i lini shallet tuaj në shtëpi dhe është i prerë shkurt për të theksuar fryrjen voluminoze. Shto disa geta joga dhe BOOM.