SHORT PUFFER

H20213

ORIGINALS

45.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i recikluar 100%

Komode dhe e ngrohtë, kjo xhaketë e butë puffer e adidas me një jakë të lartë do t’ju mbajë të ngrohtë në ditët e ftohta. Kombinojeni me xhinse të larta dhe pushtoni rrugët kudo shkoni.