WOVEN FZ

HS5944

TRAINING

80.00

Përmbajtja e produktit:

Najllon: 77%  / Elastan: 12%  / Poliester : 11%

Shtresohu për stërvitje në mot të freskët në këtë xhaketë stërvitore për meshkuj Reebok e bërë nga pëlhurë që largon djersën. Dhe mos u shqetësoni nëse bie shi ndërsa jeni atje, sepse veshja e qëndrueshme kundër ujit do ta largojë atë. Ngrohni duart midis përsëritjeve në xhepat anësor.