W LAZIDAY TS

IJ8794

NOT SPORTS SPECIFIC

Original price was: €100.00.Current price is: €70.00.

Përmbajtja e produktit:

Pambuk: 77% , Poliester i ricikluar:  23%

Mbani pamjen tuaj në pikën tuaj edhe nëse nuk keni ndërmend të dilni. Ky kostum sportiv adidas është ideal për t’u çlodhur nëpër shtëpi. Bërë nga perzierja franceze me përzierje pambuku, ndihet e butë në prekje. Pjesa e sipërme e jakës së ekuipazhit është e prerë për një përshtatje të lirshme, kështu që është e lehtë për t’u përzier dhe për t’u përshtatur me të gjitha llojet e pantallonave, nga dollakët deri te xhinset e gjalla.