W ICNS AOP T

IA3287

TRAINING

32.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 93%  /  Elastan: 7%

Fitoni një avantazh në palestër me këtë bluzë stërvitjeje pa mëngë adidas. Përshtatja e lirshme ju lejon të lëvizni lirshëm. AEROREADY që administron lagështinë ju mban rehat dhe të thatë. Një printim me teksturë në të gjithë shton stilin që mund ta çoni nga palestra në rrugë.

I bërë me një sërë materialesh të ricikluara dhe të paktën 70% përmbajtje të ricikluar, ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet tona për të ndihmuar në përfundimin e mbetjeve plastike.