W HYGLM SLVL T

HG5974

TRAINING

27.00

Përmbajtja e produktit:

Najloni i ricikluar 83%   /17% elastan i thurura dyfish

Qëndroni të fokusuar në qëllimet tuaja pa menduar për rrobat tuaja. Mbështetja dhe rehatia vijnë standarde kur vishni këtë bluzë stërvitjeje adidas. AEROREADY që thith lagështinë dhe një panel rrjetë i ajrosur kombinohen kështu që do të ndiheni të thatë dhe të freskët.