W FI 3S MOCK

HT4702

NOT SPORTS SPECIFIC

28.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk: 90% , / Elastan:  10%

Pushoni dhe relaksohuni me rehati dhe stil në këtë top adidas. Përshtatja e hollë dhe gjatësia e prerë krijojnë një pamje sportive por të rastësishme. Kombinojeni me dollakë me bel të lartë ose tregoni pak lëkurë me xhinse të ulëta. Qafa tallëse shton mbulim shtesë. Pëlhura e përzier me pambuk me pak shtrirje ndihet e butë ndaj lëkurës tuaj.