W CUFF BEANIE

GT4829

TRAINING

18.00

Përmbajtja e produktit:

Poliakrilik 75% /Thurrje najlloni 25%

Stili i thjeshtë sportiv bën pamjen tuaj të duket bukur. Kjo kapele e palosshme ju mban ngrohtë. Ka thurrje të butë dhe ndiheni tepër komod.