W BL CROP TOP

IR8373

NOT SPORTS SPECIFIC

Original price was: €30.00.Current price is: €21.00.

Përmbajtja e produktit:

Pambuk: 95% , / Elastan: 5%

Shfrytëzoni sa më shumë ditët e fundit të verës me këtë majë pambuku të prerë. Me qëndisjen Badge of Sport dhe një grafikë adidas, do të qëndroni elegant nga lindja e diellit deri në perëndim të diellit.

Qoftë nëse takoni miq për drekë apo duke parë perëndimin e diellit, kjo majë ju mban të freskët dhe të rehatshëm. Pëlhura e tij e hollë dhe elastike lëviz me ju, ndërsa gjatësia e prerë shkon në mënyrë të përkryer me pantallonat e shkurtra me bel të lartë të preferuar.

Detajet e vogla i japin këtij besimi të stilit të rrugës, duke e mbajtur stilin tuaj veror të freskët edhe kur ditët shkurtohen.