VELVET CROP TOP

IT9660

ORIGINALS

45.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 94% / Elastan: 6%

Kadifeja e butë me një përshtatje të hollë dhe mëngë të gjata i jep këtij bluze adidas një kthesë moderne në një pamje luksoze. Gjatësia e saj e prerë e bën atë kandidatin perfekt për t’u kombinuar me pantallona me bel të lartë që kanë një siluetë me këmbë të gjera.

Ky produkt është bërë me të paktën 70% materiale të ricikluara. Duke ripërdorur materialet që janë krijuar tashmë, ne ndihmojmë në reduktimin e mbetjeve dhe varësinë tonë në burime të kufizuara dhe zvogëlojmë gjurmën e produkteve që prodhojmë.