TS DREAMBLEND CO MIDLAYER

HT6101

TRAINING

60.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk: 81%  / Poliester i ricikluar:  11%  / Elastan: 8%

Merrni frymë thellë dhe relaksohuni. Ditë pushimi ose çdo ditë, kjo bluzë Reebok për femra është ndërtuar për rehati. DreamBlend Cotton nuk është thjesht i butë, është aq i rehatshëm sa nuk do të dëshironi të vishni asgjë tjetër. Pëlhura e thurur e dyfishtë ka shtrirje të mjaftueshme për t’ju mbajtur rehat ndërsa lëvizni dhe mëngët me shtresa ju japin një pamje elegante pa shtuar masë.