TREF SER TEE 3

HC7159

ORIGINALS

26.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk 100%

Retro bëhet e re. Kjo maicë adidas ka një printim me shkëlqim trefoil në gjoks që shpërthen me ngjyra të ndezura dhe të gjalla. Dizajni i tij i gjithanshëm e bën të lehtë kombinimin me xhinset apo pantallonat e shkurtra të preferuara, pavarësisht nëse e keni pasion vintage apo preferoni një pamje më moderne.