TIRO21 TR SHO

GN2157

FOOTBALL/SOCCER

This product is currently out of stock and unavailable.

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar 100%

Ndjehu mirë. Stërvituni më mirë. Këto pantallona të shkurtra futbolli adidas janë një stil klasik Tiro.
AEROREADY menaxhon lagështinë dhe ju mban të thatë në fushën e stërvitjes. Xhepat me zinxhir ju japin hapësirë ​​për gjërat thelbësore.

Ky produkt është bërë me Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë.