TERREX FREE HIKER GTX

GZ0355

OUTDOOR

This product is currently out of stock and unavailable.

Përmbajtja e produktit:

Lëvizni dhe eksploroni. Këto atlete të lehta ecjeje ofrojnë komoditet të gjeneratës së ardhshme dhe liri lëvizjeje për ecje të gjata dhe të shkurtra. Pjesa e sipërme e adidas Primeknit përqafon këmbën tuaj për një stabilitet fleksibël dhe në të gjithë terrenin, ndërsa tabaka e mesme Boost jep energji të pafund për t’ju mbajtur të lëvizni lart ose poshtë shtegut. Një membranë GORE-TEX mbron këmbët nga uji dhe e mban këmbët tuaja të thata.