SATIN BASEB CAP

HA5550

TRAINING

18.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar 100%

Bëni stërvitjen tuaj me këtë kapelë bejsbolli të adidas, më pas shtrëngoni përsëri rripin e pasmë dhe dilni për mëngjes me miqtë tuaj më të mirë. Një shirit djersës AEROREADY ju mban të ndiheni të thatë dhe të freskët. Materiali prej sateni është i butë dhe mjaft i shkëlqyeshëm.