RUN IT SHORT

IL7232

RUNNING

30.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 100%

Lëreni origjinalitetin tuaj të shkëlqejë ndërsa lëvizni trupin tuaj. Koleksioni Run It feston vetë-shprehjen, duke ju ndihmuar të lulëzoni dhe duke ju fuqizuar të përfitoni sa më shumë nga vrapimet tuaja.

Pantallonat e shkurtra Run It janë krijuar nga takimi i fuqishëm i funksionalitetit me një estetikë unike vrapimi. E bërë nga materiale të lehta dhe me një bel me kordon që përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin tuaj, do të qëndroni të rehatshëm km pas km. adidas AEROREADY menaxhon djersën e trupit tuaj duke ju mbajtur të thatë për më gjatë dhe detajet reflektuese përmirësojnë dukshmërinë tuaj, kështu që nuk ka asgjë që mund t’ju ndalojë në vrapimet tuaja. Mbani çelësat ose kartat tuaja në xhepat anësor për një përvojë vrapimi pa shpërqendrim.

Duke zgjedhur të ricikluar, ne jemi në gjendje të ripërdorim materialet që janë krijuar tashmë, gjë që ndihmon në reduktimin e mbetjeve dhe mbështetjen tonë në burimet e fundme.