RUN BELT MM

HA5661

RUNNING

30.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar 82% / Elestan 18%

Merrni me vete të gjitha gjërat tuaja thelbësore. Ky rrip vrapimi adidas ka një xhep të mbushur për të mbajtur pajisjet elektronike që ju mbajnë të motivuar dhe me ritëm.