RIB LEGGINGS

HN5878

ORIGINALS

This product is currently out of stock and unavailable.

Përmbajtja e produktit:

Viskozë: 47% , /  Pambuk: 43%  , / Elastan: 10%

Dëshironi ta mbani atë ndjenjë komode në shtrat gjatë gjithë ditës? Vishni këto dollakë adidas pasi të bjerë zilja dhe jeni gati. Një zgjedhje e përshtatshme për çdo rast në kalendarin tuaj, ato kombinohen mirë me bluzën tuaj të preferuar, topin sutjena ose çdo gjë tjetër në dollapin tuaj. Fusni çelësin në xhepin e brezit përpara se të dilni nga dera.