RI EU FZ HOODY

HI3846

TRAINING

32.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk: 77% / Poliester i ricikluar: 23%

Relaksohuni në stilin atletik në ditët tuaja të pushimit. Ky hoodie  Reebok vazhdon lehtësisht dhe ndihet edhe më mirë falë pëlhurës komode prej leshi. Një kapuç i përparmë me zinxhir të plotë dhe i rregullueshëm përshtatet me çdo gjë që kërkon dita, nga vrapimet e lehta nëpër park .