PWR MS TF

HN7273

TRAINING

Original price was: €40.00.Current price is: €28.00.

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 73% , / Elastan: 27%

Shtresojeni ose vishni këtë sytjena stërvitje adidas solo. Sido që të jetë, është sytjena juaj e preferuar për stërvitje me ndikim të lartë. Ka një ndjesi të hijshme dhe kompresive që ofron rehati pa shpërqendrim dhe mbështetje gjatë gjithë ditës. Pavarësisht se sa fort e shtyni veten, ai do të ndihet i thatë, falë AEROREADY që thith lagështinë. Detajet rrjetë ofrojnë rrjedhje ajri në zonat me djersitje të lartë për lehtësim të freskët.