PUMA EVOSTRIPE HIGH-WAIST PANTS

677880-83

CORE

60.00

Përmbajtja e produktit:

PUMA EVOSTRIPE HIGH-WAIST PANTS janë një pjesë e veçantë e gardërobës sportive, e dizajnuar me një fokus të veçantë në stil dhe performancë. Këto pantallona të larta me bel të lartë përdorin teknologjinë inovative Evostripe për të siguruar një lëvizje të lirë dhe komoditet gjatë aktiviteteve sportive.

Dizajni i tyre modern dhe femëror bëjnë këto pantallona të përshtatshme jo vetëm për ushtrimet fizike, por edhe për përdorim të përditshëm. Materialet cilësore dhe përpunimi i kujdesshëm sigurojnë një ndjesi të këndshme në kontakt me lëkurën, duke i bërë ato ideale për të qëndruar aktive me stil.

Beli i lartë dhe ngjyra të ndryshme të disponueshme i bëjnë këto pantallona një zgjedhje të përshtatshme për shumë stile dhe preferenca të veshjes. PUMA EVOSTRIPE HIGH-WAIST PANTS përfundojnë gardërobën tuaj sportive me një prekje moderne dhe të përsosur për të udhëhequr në çdo aktivitet.