OW TW+GRPHN HBRD JKT

GU5752

OUTDOOR

60.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar 100%

Jeni të përgatitur për stërvitje në mot të ftohtë me këtë xhaketë Reebok për meshkuj. Dizajni hibrid përfshin pjesën e sipërme të trupit, kapuçin ripstop dhe mbushje sintetike për ngrohtësi.