OTR B TEE

IN1513

RUNNING

35.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 76%  / Pambuk:  12%  / Viskozë: 12%

Përjetoni rehati maksimale me Tee Own the Run 3-Stripes. E krijuar nga një pëlhurë super e butë që ndihet e lëmuar në prekje, ju bën komod pa kompromentuar performancën tuaj.

T-shirt e rehatshme dhe e lehtë është krijuar për të ngritur potencialin e vrapuesve të përkushtuar të përditshëm. Një estetike minimaliste, por portreti, i drejtohet historisë së pasur të pistave të garave, ndërsa djersa që thith AEROREADY ju mban të ndiheni të thatë. Maja nuk është thjesht një veshje, është një simbol i përkushtimit tuaj për ta shtyrë veten më tej.