ORI MONO AOP SH

H44773

ORIGINALS

48.00

Përmbajtja e produktit:

Najlon i ricikluar: 100%

Një monogram i plotë i printimit Trefoil i bën këto shorce noti adidas të dallohen në çdo turmë. Pëlhura e lehtë largon ujin dhe thahet shpejt, kështu që ju mund të bëni një not, më pas drejtohuni drejt fushës së volejbollit me rërë. Pantallonat me rrjetë të integruar ofrojnë rehati dhe mbulim.

I bërë me materiale 100% të ricikluara, ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet tona për të ndihmuar në përfundimin e mbetjeve plastike.