M SERENO 1/4 TT

H28908

FOOTBALL/SOCCER

Original price was: €45.00.Current price is: €23.00.

Përmbajtja e produktit:  

Poliester i ricikluar 83% / Material elastik 17%

Pavarësisht nëse po përgatiteni për një ndeshje miqësore në fushë ose po konkurroni për një vend në ekipin e klubit, do jini gati në këtë trenerkë stërvitje adidas. Lëvizni natyrshëm në një përshtatje të rehatshme ndërsa kaloni nëpër stërvitjet e ngrohjes. Qëndroni të sigurt pasi AEROREADY ju mban të ndiheni të thatë dhe të freskët shumë kohë pasi të keni dalë nga fusha.