M NK DRY PARK20 SS TEE

CW6952-010

FOOTBALL/SOCCER

Original price was: €33.00.Current price is: €23.00.

Përmbajtja e produktit:

Pambuk: 57% / Poliester:  43%

Bluza e Klubit të Ekipit është një peshë e lehtë thelbësore për të përballuar stërvitjen ose konkurrencën. Është bërë nga pambuk që merr frymë për t’ju mbajtur të freskët kur temperatura rritet.

Përfitimet:

– Teknologjia Nike Dri-FIT për të qëndruar e thatë dhe për të shijuar rehati maksimale.
– Pëlhurë e butë, e lehtë me një shtrirje të lehtë.