M CAMO G T 1

IR5828

NOT SPORTS SPECIFIC

28.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk: 100%

Tifozët e ekipit 3-Stripes, mos shikoni më tej. Me printimin e saj delikat kamo, kjo bluzë adidas sinkronizohet në mënyrë perfekte me palët tuaja të preferuara të atleteve. E bërë nga pëlhurë e butë prej pambuku dhe triko, është një shtesë e rehatshme dhe e qëndrueshme në gardërobën tuaj që ju mban një hap përpara miqve tuaj me veshje atlete.

Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin më të qëndrueshëm të pambukut.