LK MMK SET

HM4449

NOT SPORTS SPECIFIC

42.00

Përmbajtja e produktit:

93% pambuk, 7% elastan

Nuk është kurrë herët për ta zhytur fëmijën tuaj në një mënyrë jetese aktive. Ky komplet për fëmijë adidas x Marimekko i lejon ata të vrapojnë dhe të luajnë gjatë gjithë ditës me mbathjet e tij të lirshme, të rehatshme. Printimi ikonik i lulekuqes simbolizon shpirtin e shkujdesur të labelit finlandez.

Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin më të qëndrueshëm të pambukut.