LK 3S SHINY TS

HR5906

NOT SPORTS SPECIFIC

50.00

Përmbajtja e produktit:

Set i bukur tutash adidas performance i përbërë nga një triko dhe një palë pantallona sportive në ngjyrë të zezë. Kompleti i tutave ka vija të bardha dhe logon e adidas në të bardhë në anën e majtë.

Kardigani adidas Performance ka mëngë të gjata dhe kapuç të qepur. Hapet në pjesën e përparme me një zinxhir të vazhdueshëm. Kardigani ka skaje me shirita rreth të gjitha hapjeve, dhe përpara ka një xhep të hapur në secilën anë. Pantallonat pista kanë një skaj të mirë elastik në bel me fije të brendshme tërheqëse dhe skaje të ngushta rreth kyçeve. Ka dy xhepa në pjesën e përparme, dhe kompleti është bërë në një cilësi komode dhe sportive.