FLARED LEGGINGS

IV9342

ORIGINALS

Original price was: €50.00.Current price is: €35.00.

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 79%  , / Elastan:  21%

Bëni një hap prapa në epokën e topave të disko dhe patinave me rrota me këto dollakë të ndezur adidas. Mos u shqetësoni, këtu nuk ka kadife apo xhins të ngurtë. Të bëra nga pëlhurë e butë dhe elastike, këto dollakë ju mbështjellin me një ndjenjë rehatie totale që mund ta vishni lehtësisht nëpër shtëpi ose ta çoni në pistën e vallëzimit. Oh, dhe ai beli i lartë? Është perfekt për t’u kombinuar me një top crop.