FITTED DRESS

IC2270

ORIGINALS

44.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar:  70% / Pambuk: 30%

Duke ju përqafuar në të gjitha vendet e duhura, ky fustan i pajisur me adidas është pjesa e tranzicionit nga dita në natë që keni ëndërruar gjithmonë. Linjat e qarta theksojnë siluetën tuaj ndërsa një zinxhir i padukshëm i pasmë i mban gjërat të duken të hijshme dhe të rafinuara. Me 3 vija të guximshme shtrihen nëpër shpatulla për një atmosferë të sofistikimit sportiv. Qoftë duke e stiluar me një palë trajnerë të lartë ose sandale me platformë të lezetshme, do të keni një atmosferë të bukur dhe të sigurt gjatë gjithë ditës.