CORE18 TR TOP

CV3997

FOOTBALL/SOCCER

This product is currently out of stock and unavailable.

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar 100%

Zgjatni dritaren tuaj të stërvitjes kur temperatura të bjerë në këtë top futbolli për meshkuj. Kjo bluzë është bërë nga pëlhura Climalite e cila fshin djersën nga lëkura juaj, dhe është përfunduar me tuba me ngjyra kontrast plus një simbol adidas të sportit.