CL ND PANT

HM5363

CLASSICS

49.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk 100%

E butë, komode dhe e rehatshme. Këto pantallona femrash ju bëjnë të dukeni klasikë. Detaje delikate si logoja e Reebok me qëndisje në një ngjyrë tone shtojnë një prekje luksoze. Ato janë aq të buta, saqë mund të dëshironi t’i vishni këto pantallona qdo ditë . Bashkojini ato me pjesën e sipërme të mbulesës për një set të përshtatshëm.