CL ENERGY Q4 VELOUR PANT

HH9804

CLASSICS

36.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 94%  / Elastan 6%

E butë, delikate dhe e rehatshme. Këto pantallona të holla për femra ju japin një stil serioz relaksimi. Ato janë bërë prej pelushi për një prekje luksoze. Vektori ikonë Reebok është ngulitur në pëlhurë për të ngritur pamjen tuaj.