CL ENERGY Q4 SS TIGHT TOP

HH9802

CLASSICS

21.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 94% , / Elastan: 6%

Ngritni stilin tuaj sportiv. Kjo bluzë e veshur për femra i jep pamjes suaj një prekje luksoze. Veshja prej pelushi është i stampuar me Reebok Vectors për teksturë dhe thellësi shtesë.