CL AE COTTON LEGGING

HN1841

CLASSICS

28.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk 93% / Material elastik 7%

Mbani pamjen tuaj sportive në ditët e pushimit. Këto hellanke Reebok për femra janë të buta dhe komode nga mëngjesi deri në mbrëmje falë pambukut elastik.