CAMO SHORTS

DW3836

ORIGINALS

This product is currently out of stock and unavailable.

Përmbajtja e produktit:  

Pambuk 70% / Poliester i recikluar 30%

Kto shorce me logo adidas janë stili ditor i cdo të riu para dhe pas stërvitjeve. Të përbëra kryesisht nga pambuku ju bëjnë të ndjeheni rehat në kohë të ftohta.