BB VECTOR FLEECE JOGGER

HM5912

CLASSICS

46.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk: 70% ,  / Poliester i ricikluar: 30%

JOGGERS TË FRYMËZUARA NGA HOOPS, PJESË E KOLLEKSIONIT TË REEBOK’S

Qëndroni besnik stilit B-ball. Këto pantallona Reebok për meshkuj e mbajnë atë ADN-në e basketbollit të fortë me një përshtatje të relaksuar që është perfekte për ngrohje dhe relaksim. Leshi i butë prej pambuku do t’ju mbajë ngrohtë dhe komod, pavarësisht nëse do të dilni jashtë për një shëtitje ose do të pushoni brenda.