ADV GRAPHIC TEE

IL5174

ORIGINALS

Original price was: €38.00.Current price is: €27.00.

Përmbajtja e produktit:

Pambuk: 100%

Kjo bluzë adidas ka një pamje dhe ndjesi të rastësishme që ju mban rehat kudo që ju çon aventura. Një stampim i frymëzuar nga natyra i jep asaj një atmosferë të jashtme, ndërsa një trefojë e vogël në gjoks e rrënjos atë në sport. Materiali i butë fleece dhe përshtatja e lirshme kombinohen për rehati maksimale.