ADIZERO E TEE

IN2264

RUNNING

30.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 100%

Kaloni vijën e finishit me besim pasi keni dhënë më të mirën tuaj. I gjithë trajnimi i vështirë do të shpërblehet ndërsa festoni një përparim personal në Tee Vrapimi Adizero Essentials. E prerë në një përshtatje të hollë dhe e punuar nga një pëlhurë e lehtë që qëndron e butë ndaj lëkurës tuaj, kjo fanellë klasike vrapimi do t’ju japë një ndjesi relaksimi ndërsa kaloni km. Duke përdorur materiale që largojnë djersën ose thithëse, produktet e adidas AEROREADY ju mbajnë të ndiheni të thatë, kështu që kurrë nuk duhet të hiqni dorë nga rehatia për të vrapuar atë milje shtesë. I bërë me një sërë materialesh të ricikluara, ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet tona për të ndihmuar në përfundimin e mbetjeve plastike.