BRAND LOVE TEE

HR3255

RUNNING

28.00

Përmbajtja e produktit:

Poliester i ricikluar: 100%

Shpërndani dashurinë 3-Stripes në garën tuaj të radhës me këtë bluzë adidas. Printimi argëtues i logos i shton një prekje unike veshjes tuaj të preferuar të vrapimit. Qëndroni të rehatshëm me një përshtatje klasike të qafës së ekuipazhit dhe AEROREADY që largon lagështinë që ju ndihmon të jeni të thatë. Reflektueshmëria 360 do të thotë që ju do të ndizni kur dielli të perëndojë.

I bërë me materiale 100% të ricikluara, ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet tona për të ndihmuar në përfundimin e mbetjeve plastike.