BODY

GN2821

ORIGINALS

11.00

Përmbajtja e produktit:

Pambuk 90% / Material elastik 10%

Koleksioni Adicolor feston individualitetin. Ky body adidas është i duhuri. Silueta e saj e hijshme dhe pamja asimetrike krijojnë një energji në të cilën mund të ndërtoni. Visheni atë me pantallonat tuaja ose me një xhaketë sportive me madhësi të madhe dhe dilni në rrugë. Sepse të dukesh ndryshe prej të tjerëve është ajo e cila të takon ty ta bësh.

Produktet tona të pambukut mbështesin bujqësinë e qëndrueshme të pambukut. Kjo është pjesë e ambicies tonë për t’i dhënë fund mbeturinave plastike.